Doporučujeme: Letenky Anglie | Levné letenky do Londýna | Letenky do Dublinu | Levné letenky do USA

Austrálie

Nejlevnější letenky
Austrálie

Pořiďte si nejlevnější letenky do Austrálie na českém trhu prostřednictvím nášho systému online rezervace. Porovnáváme nejlepší nabídky od více než osmi set leteckých společností.

Jak postupovat na letišti

Ještě jste nikdy neletěli a nejste si jisti, zda se na letišti okamžitě zorientujete? Pomoci vám může odbavení zavazadel online, které umožňuje většina leteckých společností včetně ČSA. Na letišti poté rovnou zamíříte do odletové haly k odletové přepážce (gate), aniž byste se stresovali s odbavováním na místě. Pokud máte velké zavazadlo je však nutné se nejdříve dostavit k přepážce drop-off, a to nejpozději 60 – 40 minut před odletem letadla. Pokud jste si zvolili cestování s business class, budete mít v ceně letenek zahrnutou také dopravu na letiště.

Vzhledem k tomu, že vás klidně může leccos zdržet, je mnohem lepší vyrazit na letiště s předstihem. Po příchodu na letiště si zjistěte, z kterého terminálu odlétáte, každý z nich je určen pro jiné okruhy zemí. Na Ruzyňském letišti se z terminálu SEVER 1 létá do většiny zemí kromě EU pro kterou je vyhrazen nový terminál SEVER 2. Další dva terminály, JIH 1 a 2, jsou určeny pro soukromé a VIP lety. Po odbavení (pokud jej provádíte na letišti) se dostavte k celní a pasové kontrole. Po jejím absolvování se již můžete volně pohybovat po letišti a čekat na své letadlo. Využít můžete bezcelního prodeje v množství obchodů, kde pořídíte zboží za bezkonkurenční ceny.