Doporučujeme: Letenky Anglie | Levné letenky do Londýna | Letenky do Dublinu | Levné letenky do USA

Austrálie

Nejlevnější letenky
Austrálie

Pořiďte si nejlevnější letenky do Austrálie na českém trhu prostřednictvím nášho systému online rezervace. Porovnáváme nejlepší nabídky od více než osmi set leteckých společností.

Proč navštívit Austrálii

Austrálie je kontinent s překrásnou přírodou a nabízí neuvěřitelnou podívanou pro všechny cestovatele nebo turisty. Předtím než se vypravíme zkoumat přírodní scenérie, neměli bychom opomenout také něco z lidské tvorby. Ačkoli australská historie je velmi krátká, její města lákají svou živostí a unikátní architekturou. Zřejmě nejznámějším symbolem této země je opera v Sydney, která byla postavena teprve v roce 1966. Ve městě naleznete také množství úchvatných muzeí, parků nebo například slavný Sydneyský most s rozpětím 503 metrů a výškou 135 metrů.Také druhé největší město Austrálie, Melbourne, má návštěvníkům mnoho co nabídnout. Toto překrásné moderní město je centrem ekonomiky a průmyslu celého kontinentu a láká cizince především na jazykové pobyty.Za přírodou můžete v Austrálii vyrazit na ohromné množství míst. Jednu z nejúchvatnějších podívaných nabízí Velký bariérový útes, který se táhne podél australského pobřeží v délce přes 2000 kilometrů. Doslova čarokrásné jsou také Kokosové ostrovy nacházející se v indickém oceánu severozápadně od Austrálie.

Zdroj informací: Levné letenky do AustrálieNavštívit můžete obrovské množství národních parků. Například Kakadu national park s úchvatnými vodopády. V parku Punupulu se můžete pokochat pískovcovými krasy. V Austrálii se nachází také deštné pralesy, a to především v severním teritoriu (například u města Cairns v Queenslandu). Milovníci pláží si přijdou na své především v okolí pobřežního města Adelaide.Zřejmě nejspecifičtějším přírodním úkazem a dalším významným symbolem Austrálie je stolová hora Ayers rock neboli Uluru. Tento oranžový pískovcový kolos se nachází v samém středu Austrálie. Tento osamocený útvar má obrovský význam především pro australské domorodce.